Imprint Plus ve Rozetevi Hakkında
Kuzey Amerika’nın 1 Numaralı İsimlik Tedarikçisi
İsimliklerin kurumsal kimlik ürünleri olduklarının ve sizin için kişisel olarak da önemli olduğunun bilincindeyiz. Sizi müşterinize tanıtan, anlatan önemli ürünlerdir isimlikler. Genellikle göz ardı edilen nokta da sizin için isimlikler ne kadar önemli ise müşterileriniz için daha da önemli olduğudur. Sadece isimliğine atılan bir bakış bile müşterinin sizin hakkınızdaki görüşünüzü etkileyebilir. Fakat buna rağmen birçok firmada isimliklerin seçimi “en ucuz alternatif” felsefesine dayanarak yapılmaktadır. Bu nedenle Imprint Plus kalite ve fiyat dengesini sağlamak üzere yola çıkarak Mighty Badge isimliklerini tasarladı. Sonuç olarak profesyonel görünümlü ve sundukları düşünüldüğünde ekonomik ürünler çıktı. Imprint Plus’un hedefi profesyonel ve yeniden kullanılabilir isimlik segmentinin tamamının sahibi olmaktır. Bunun için gerekli olan yaratıcılık, özen ve kalite tüm ürünlere yansımıştır. Daha fazla bilgiyi www.imprintplus.com adresinden alabilirsiniz.

Türkiye’nin 1 Numaralı Özel Yapım Yaka Rozeti Tedarikçisi
Rozetevi özel imalat yaka rozeti sektöründe lider firma olarak çalışmaktadır. Hatta o kadar ki “Rozetevi” markasının taklitleri bile yapılmaya başlanmıştır. Sekötördeki kalite düşüklüğü ve özensizliği değiştirmek ve kaliteli ürün ve yüksek müşteri hizmeti hedefleyen Rozetevi, kısa zamanda sektörde yer edinmiş ve bugün itibariyle sektörün lider firması haline gelmiştir. Tüm ürünlerinde müşteri memnuniyetini ön plana alan Rozetevi, isimlik konusunda hızlı ve sektörde tanındığı kalitesini bir araya getiren Mighty Badge teknolojisini ve ürünlerini Türkiye’ye getirmeyi uygun görmüştür. Daha fazla bilgiyi www.rozetevi.com adresinden alabilirsiniz.

Sektördeki Uygulamalar
Şimdiye kadar isimlik ihtiyacı iki şekilde çözülüyordu. Birincisi içine kağıt sokabileceğiniz isimlikler ve diğeri ise plakanın üzerine doğrudan baskı veya kazıma yapılması ile bir defalık kullanımlık isimlikler. İçine kağıt sokulabilecek isimliklerin avantajı birçok defa kullanılabilmeleridir. Fakat dezavantajı ise görüntülerinin çok amatör olması ve isimliği taşıyanın tecrübesiz olduğu imajını vermesidir. Metalin üzerine kazıma veya baskı ile yapılan isimlikler ise daha güzel görünse bile yeniden kullanma imkanı olmadığı için hazırlanması hem uzun sürmekte hem de uzun vadede çok maliyetli olmaktadır. Bu iki yöntem özellikle çok şubeli organizasyonlarda standardın sağlanmasını ve aynı anda profesyonel görüntünün korunmasını aynı anda mümkün kılmamaktadır.

Mevcut Durumdan Çıkardığımız Dersler
Yukarıda anlatılan sektördeki uyguları inceleyerek üç ana konuda iyileştirmeler yaparak isimliğimizi geliştirdik ve önem verdiğimiz bu noktalar sayesinde çok başarılı bir ürüne sahip oldu. Bu üç konu şöyledir:

  • Marka İmajı
  • Müşteri Tecrübesi
  • Geri Dönüşüm

Marka İmajı, birçok firmanın yeni yeni farkına vardığı ve uygulamaya başladığı bir konu olduğu için firmalar isimlik seçimlerinde “en ucuz” alternatiften uzaklaşmaya başlamışlardır. İsimliğin markanın imajını müşteriye anlatan önemli bir öğe olduğunu farkeden firmalar sadece maliyet değil “değer” algısını da düşünmeye başlamışlardır. Birçok firma son noktada müşteri ile doğudan temasta olan firma çalışanlarının o markanın imajını doğrudan etkilediğini fark etmiş ve bu nedenle firma çalışanlarının tepeden tırnağa nasıl göründüğünün önemini kavramaya başlamıştır. Çalışanları eğitmek ve hepsinin görünüşünü beklenen standartlara yükseltmek kolay bir iş değildir. İşte burada bu işi kolaylaştıran en önemli öğe olan isimlikler sahne almaktadır. Eğer tüm firma çapında çok güzel görünen ve standart bir isimlik geliştirebilirseniz markanın en önamli dış görünüş öğelerinden biri olacaktır.
Müşteri tecrübesi sadece bir defalık değil uzun vadede düşünülmesi gereken bir konudur. Çünkü artık başarılı olan markalar müşteriye bir defalık satış değil, bir ömür boyu satış yapma hedefindedir. Birebir ilişkide müşteri için en önemli şey satış elemanı ile samimi bir ilişki kurabilmektir. Samimyet ise isim ile başlar. İsimliklerimiz müşteri tecrübesini zenginleştirir.
Yeniden kullanılabilirlik felsefesi etrafında tasarladığımız isimliklermiz, hızlı hazırlanabilme ve defalarda kullanılabilme özellikleri sayesinde dakikaların bile önemli olduğu günümüz dünyasında firmaların işlerini kolaylaştırmaktadır. İsimliği oluşturan her öğenin ayrı ayrı tedarik edilebillinmesi sayesinde her firmanın her ihtiyacı için şekillendirilebilir.

Ofislerimiz

Ana üretim Kanada’daki ofisimzde yapılmaktadır. Tüm dünyada ofisler olmasına rağmen üretimi sadece Kanada’da yapıyoruz ki yüksek kaliteyi standart olarak koruyabilelim. Türkiye ofisi için iletişim bilgilerimiz için tıklayın.